x

The Little Gym Szczecin

The Little Gym Szczecin

Koralowa 64 x, Bezrzecze

664060402

Strona WWW

Wystawiamy faktury VAT

Filmiki

jakość

cena

dostępność

bezpieczeństwo

atmosfera

5.0

jakość

cena

dostępność

bezpieczeństwo

atmosfera

Program, jak i same zajęcia nie mają konkurencji na świecie. Gimnastyka to fundament rozwoju człowieka w każdym wieku, a tu dostałem właściwe instrukcje współpracując z dzieckiem już w 4-tym miesiącu życia. Żadne baseny i odciążenie szkieletu, w TLG uczą właściwych schematów ruchu, które będą z nami przez całe życie.

Rodzic 15 miesięcznej dziewczynki

11.09.2018

Usługodawca nie dodał jeszcze cennika.

Usługodawca nie dodał jeszcze usług.

Nasze zajęcia dopasowane do umiejętności dzieci w danym wieku to Zabawa Na Serio! Używamy ruchu, muzyki, nauki i śmiechu, aby wspomagać naturalny rozwój umiejętności i wzmacniać poczucie własnej wartości. Każde dziecko rozwija się we własnym tempie , uczy się nowych umiejętności i buduje pewność siebie, a wszystko to w czasie zabawy. Sprawdź jakie zajęcia oferuje The Little Gym Szczecin.

 

* Zajęcia dla dzieci z rodzicami od 4 do 36 miesiąca życia 

 

Nasze zajęcia dla dzieci z rodzicami wspomagają wczesny rozwój dziecka i zapewniają mu solidne podstawy w ciągu pierwszych trzech lat życia.

 

* Zajęcia dla dzieci od 3 do 6 lat - przedszkolaki

 

Nasz program gimnastyczny dla przedszkolaków pomoże znaleźć ujście dla niespożytej energii twojego dziecka, wspomoże przejście do kolejnych etapów rozwoju, zbuduje pewność siebie i umożliwi poznanie mnóstwa nowych przyjaciół! A wszystko to podczas Zabawy Na Serio w przyjaznym dzieciom środowisku!

 

* Zajęcia dla dzieci od 6 do 12 roku życia

 

Daj swojemu dziecku szanse na spróbowanie nowych wyzwań dopasowanych do jego możliwości podczas zajęć dla najstarszych dzieci.

 

* Organizacja urodzin

 

Masz do zaplanowania imprezę urodzinową? My możemy zrobić to za ciebie! W The Little Gym znajdziesz specjalnie przygotowane imprezy urodzinowe, które pozwolą twojemu dziecku celebrować ten specjalny w roku dzień!?

 

* Zajęcia wakacyjne - półkolonie od 4 roku życia

 

Podczas wakacji szkolnych, deszczu czy upałów, zajęcia wakacyjne w The Little Gym zapewnią aktywne , pełne zabawy, ruchu i kreatywności zajęcia, które zabawią i rozśmieszą twoje dziecko. Wszystko to po to, aby rozwijać zdolności poznawcze i ruchowe dzieci oraz ich pewność siebie. Dzieci je uwielbiają!

Napisz do tego usługodawcy