x

Imaginarium Junior

Imaginarium Junior

Jana Długosza 59/75, Wrocław

729962854

Strona WWW

Wystawiamy faktury VAT

jakość

cena

dostępność

bezpieczeństwo

atmosfera

Usługodawca nie dodał jeszcze cennika.

Usługodawca nie dodał jeszcze usług.

Osoby przenoszące się do wirtualnej rzeczywistości zajmują miejsce na specjalnych stanowiskach. Personel Imaginarium pomaga założyć uczestnikom sprzęt (gogle, kontrolery, słuchawki) i dobrać odpowiednie programy wirtualnej rzeczywistości, opierając się na wieku i indywidualnych zainteresowaniach uczestnika. 

Goście, którzy w danym momencie nie korzystają ze stanowisk, mogą na dużych telewizorach obserwować poglądowy obraz tego, co w danym momencie widzą uczestnicy. Mogą również korzystać z poczęstunku przygotowanego przez rodziców w strefie cateringowej – jeśli jej udostępnienie przewiduje wybrany pakiet urodzinowy. Z naszego doświadczenia wynika, że nie ma potrzeby dodatkowego animowania uczestników, którzy w danym momencie nie korzystają ze stanowisk. Dzieci wykorzystują ten czas na wspólne rozmowy, zabawy i oglądanie koleżanek i kolegów znajdujących się w wirtualnej rzeczywistości ?

Obsługa Imaginarium dba o to, by każdy gość spędził w wirtualnej rzeczywistości mniej więcej tyle samo czasu. Jeśli w ramach pakietu przewidziana jest przerwa cateringowa, pokazy są planowane w taki sposób, by w połowie przyjęcia wszyscy goście udali się do strefy cateringowej na obowiązkowy tort i wspólne „sto lat!” ?

Napisz do tego usługodawcy