Portal ZONEKIDS.PL

To przyjazne miejsce dla rodziców szukających wysokiej jakości usług i zajęć dla swoich dzieci. Posiadamy ogromną bazę zajęć pozalekcyjnych: edukacyjnych, sportowych, artystycznych i wielu innych.

Nie wiesz jak atrakcyjnie spędzić czas wolny z rodziną? Na ZONEKIDS.PL z łatwością znajdziesz wiele ciekawych miejsc, do których warto się wybrać, by spędzić niezapominanie chwile w gronie najbliższych. Możesz także zapoznać się z opiniami innych rodziców, co ułatwi wybór miejsca, usługi bądź produktu odpowiedniego dla Twojego dziecka. U nas znajdziesz informacje o bieżących wydarzeniach w Twoim mieście i ciekawostki z branży dziecięcej.

U nas znajdziesz najlepsze miejsce na urodziny i imprezy okolicznościowe dla Twojego dziecka.

Nie wiesz jak atrakcyjnie spędzić czas wolny z rodziną?

Na ZONEKIDS.PL z łatwością znajdziesz wiele ciekawych miejsc, do których warto się wybrać, by spędzić niezapominanie chwile w gronie najbliższych. Możesz także zapoznać się z opiniami innych rodziców, co ułatwi wybór miejsca, usługi bądź produktu odpowiedniego dla Twojego dziecka. U nas znajdziesz informacje o bieżących wydarzeniach w Twoim mieście i ciekawostki z branży dziecięcej.

Wyróżniamy najlepszych usługodawców

Wprowadziliśmy Certyfikat ZONEKIDS.PL przyznawany tym, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie i szczególnie dbają o satysfakcję i zadowolenie swoich klientów. Szczegóły jak uzyskać Certyfikat.

Poznasz tutaj

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj kupony rabatowe, dowiedz się pierwszy o aktualnych wydarzeniach, nowościach i promocjach. Dołącz do nas i korzystaj z wyjątkowych okazji!

Zapisz się już teraz

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj kupony rabatowe, dowiedz się pierwszy o aktualnych wydarzeniach, nowościach i promocjach. Dołącz do nas i korzystaj z wyjątkowych okazji!