1Kim jesteśmy?

Portal ZONEKIDS.PL to przyjazne miejsce dla rodziców szukających wysokiej jakości usług i zajęć dla swoich dzieci. Posiadamy ogromną bazę zajęć pozalekcyjnych: edukacyjnych, sportowych, artystycznych i wielu innych.

U nas znajdziesz najlepsze miejsce na urodziny i imprezy okolicznościowe dla Twojego dziecka.

Nie wiesz jak atrakcyjnie spędzić czas wolny z rodziną? Na ZONEKIDS.PL z łatwością znajdziesz wiele ciekawych miejsc, do których warto się wybrać, by spędzić niezapominanie chwile w gronie najbliższych.

Możesz także zapoznać się z opiniami innych rodziców, co ułatwi wybór miejsca, usługi bądź produktu odpowiedniego dla Twojego dziecka. U nas znajdziesz informacje o bieżących wydarzeniach w Twoim mieście i ciekawostki z branży dziecięcej.

2Jak dodać opinie pod profilem usługodawcy?

Opinia dodana pod profilem usługodawcy z którego usług miałeś okazję korzystać jest niewątpliwie najlepszym możliwy podziekowaniem.

Każda opinia może pomóc innym osobom dokonać właściwego wyboru usługodawcy.

Aby dodać opinię udaj się na  profil usługodawcy. Na górze, po prawej stronie znajduje się przycisk „oceń fachowca”.

3Dlaczego moja opinia/post zostały usunięte?

Administracja portalu ZONEKIDS.PL przykłada dużą uwagę do tego, aby treści umieszczane na stronie nie były wulgarne ani szkalujące.

Jeśli Twój post lub opinia takie były to mogły zostać usunięte z tego właśnie powodu.

Chcielibyśmy również zaznaczyć, iż adminstracja portalu nie uwzględnia próśb usługodawców o usunięcie nieprzychylnych dla niego opinii.

4Czy muszę płacić za rejestrację?

Rejestracja jest bezpłatna. 

Na Portalu przy użyciu zakładki „Dodaj usługę” mogą zarejestrować się firmy lub osoby świadczące szeroko pojęte usługi dla dzieci. 

 

 

 

5Jakie korzyści daje portal ZONEKIDS.PL?

Główną funkcją portalu ZONEKIDS.PL jest zgromadzenie w jednym miejscu szeroko pojętych usług oraz produktów z branży dziecięcej.

Portal pomaga nie tylko w znalezieniu idealnej usługi, ale również ułatwia kontakt rodzica z usługodawcą oraz rezerwację terminu.

Dostawcom usług portal daje możliwość reklamy, a także jest dużym ułatwieniem w dotarciu do potencjalnych klientów. Ponadto jest możliwe umieszczenie przez usługodawcę opisu swojej działalności, szczegółowej oferty, pełnych danych kontaktowych, telefonu, e-maila, cennika, znaku jakości, certyfikatu itp.

Sklepy internetowe z asortymentem dziecięcym mają możliwość dodatkowo prezentacji swoich produktów w postaci karty produktu z bezpośrednim odnośnikiem do swojego sklepu.

6Jak działa wyszukiwarka ZONEKIDS.PL?

Portal oferuję intuicyjną wyszukiwarkę usług na podstawie miejscowości, wieku dziecka, kategorii oraz odległość od użytkownika ( lokalizacja Google).

Możliwe jest również sortowanie w serwisie po określonych atrybutach:

–   najnowsze

–   alfabetycznie

–   najbliższe mojej okolicy

–   według oceny

 

7Jak uzyskać Certyfikat ZONEKIDS.PL?

Aby otrzymać Certyfikat należy założyć konto na portalu ZONEKIDS.PL i wysłać zgłoszenie na adres certyfikat@zonekids.pl.

Po weryfikacji wniosku zespół portalu dokona oceny czy usługodawca spełnia wszystkie kryteria i wymagania by otrzymać Certyfikat.

Po przyznaniu Certyfikatu na profilu usługodawcy pojawi się znak graficzny informujący o jego posiadaniu i automatycznie profil ten będzie pozycjonowany na liście wyżej niż pozostali

8Zasady dodawania opinii i komentarzy.

Opinie i komentarze są doskonałym i prostym sposobem zdobywania informacji. Aby utrzymać rzetelność i jasność funkcjonowania serwisu istotne jest, aby wszyscy użytkownicy przy pisaniu komentarzy stosowali się do obowiązujących zasad , które znajdują się poniżej:

        podawaj jak najwięcej szczegółów

        krytykuj konstruktywnie

–        używaj poprawnej polszczyzny

–        nie zamieszczaj nieprawdziwych informacji

–        nie spamuj, wszelkie oferty reklamowe znajdujące się komentarzach zostaną natychmiast usunięte.

Wszelkie nieprawdziwe treści, spam, fałszywe opinie  będą niezwłocznie usuwane. Zespół ZONEKIDS.PL nie edytuje komentarzy.

Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania treści, które uznamy za nieodpowiednie lub naruszające zasady obowiązujące użytkowników serwisu.

9Jak zapisać się do Newslettera?

Zapisując się do naszego NEWSLETTERA otrzymasz kupony rabatowe, dowiesz się pierwszy o aktualnych wydarzeniach, nowościach i promocjach.

Zapisać się możesz na naszej stronie głównej w zakladce NEWSLETTER. 

Następnie Odbierz e-mail z potwierdzeniem subskrypcji i kliknij POTWIERDZAM.

Twój adres e-mail zostanie dodany do naszej bazy subskrybentów i od tej pory będziesz zawsze poinformowany o bieżących promocjach, wydarzeniach i specjalnych ofertach tylko dla naszych subskrybentów.

 

10Jak skontaktować się z ZONEKIDS.PL?

Jeśli masz pytania odnośnie usług portalu ZONEKIDS.PL i nie udało Ci się znaleźć szukanego tematu w zakładce FAQ możesz zadać nam pytanie pisząc na adres info@zonekids.pl

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj kupony rabatowe, dowiedz się pierwszy o aktualnych wydarzeniach, nowościach i promocjach. Dołącz do nas i korzystaj z wyjątkowych okazji!