x

Opublikowano - 30.10.2019

Zamieszkaj w zamku, zimowiska jakich jeszcze nie było!

Wyjątkowa okazja na przeżycie przygody, o których wcześniej czytaliśmy tylko w książkach. Niezwykła historia, fantastyczne stworzenia, magiczne zajęcia i osobliwi  bohaterowie sprawią, że od pierwszego dnia w powietrzu wyczuwa się wyjątkową atmosferę. 

Dla kogo te zimowiska?

Zimowiska, jak i kolonie, organizowane w Czterech Światach Hugona Yorcka dedykowane są dzieciom i młodzieży w wieku szkolnym. Programy realizowane w trakcie 7 dni zimą i 12 latem są tak skonstruowane, by zapewnić animację uczestnikom przez cały dzień, a także sprawić, że każdy odnajdzie się w wykreowanym przez Hugona Yorcka świecie. Nie ma obowiązku przeczytania książek fantastycznych, jednak ich znajomość na pewno ułatwi zabawę. 

Jakie przewidziano atrakcje dla uczestników?

Dla każdego uczestnika przewidziano sporo atrakcji związanych zarówno z pobytem w zamku, jak i realizacją programu. I tak każdy dzień to nowe, niespotykane w życiu umiejętności. Bo kto z nas miał możliwość poznania właściwości roślin, uwarzył swój eliksir, czy poznał tajniki węzłów, dzięki którym można postawić solidny szałas?

Oprócz tego wieczorne imprezy, które integrują turnus poprzez liczne zabawy i konkursy. Tam każdy może przez moment poczuć się jak gwiazdą i zaprezentować swoje umiejętności. Całość wypoczynku łączy fabuła, czyli przygoda z zadaniami i historią miejsca i bohaterów. W trakcie tzw. Gier, podchodów i misji uczestnicy odkrywają kolejne fragmenty układanki, poznając historię miejsca, w którym się znajdują. 

Kto się będzie opiekował moim dzieckiem?

Nad całością czuwa kierownik, który uczestnikom znany jest z roli Ambasadora. To on kieruje wychowawcami, planuje dzień i przede wszystkim dba o bezpieczeństwo uczestników. Natomiast zabawa, zajęcia i fabularna otoczka to domena wychowawców, którzy przybierają na czas turnusu tytuł Profesora. Wspólnymi siłami tworzą legendarne zimowiska i kolonie w zamkach i pałacach.

Sprawdźcie sami na Quatromondis

 

zimowiska kolonie na zamku

powróć