powróć

Opublikowano - 14.03.2019

Pomysł na urodziny dla dziecka w Szczecinie

Mieszkasz w Szczecinie lub okolicach i zbliżają się urodziny Twojego dziecka? Jeśli zastanawiasz się nad ich organizacją poza domem, przygotuj się na bardzo szeroką ofertę. Jeszcze nigdy do wyboru nie było tak wiele atrakcji. Oto lista interesujących propozycji.

Kulturalnie

Baw się i buduj

Baw się i buduj w swojej szerokiej ofercie (m.in. warsztatów czy półkolonii) posiada także kreatywne imprezy urodzinowe dla dzieci. Doświadczeni animatorzy proponują kilka zróżnicowanych scenariuszy.

Centrum Kreatywności Bricks 4 Kidz

Jedną z najlepszych metod rozwoju poprzez zabawę jest układanie klocków Lego. Ich spory zapas znajduje się w zasobach Centrum Kreatywności Brics 4 Kidz, dzięki czemu organizacja atrakcyjnej zabawy urodzinowej dla grupy dziecięcej jest kwestią znalezienia dogodnego, wolnego terminu.

Warsztatownia

Mimo charakterystycznej nazwy w Warsztatowni nie organizuje się wyłącznie warsztatów. Można tu zarezerwować termin imprezy urodzinowej w ramach specjalnego, spersonalizowanego pakietu. Cena jest uzależniona nie tylko od poczęstunku czy liczebności i wieku grupy, ale również przewidzianych atrakcji,  np. zabawy w pokoju zagadek.

Robótkowo

Pracownia zaprasza na oryginalne urodziny w klimatach handmade. Każdy uczestnik imprezy wychodzi z niej z wykonanym przez siebie przedmiotem. To znakomita okazja do podniesienia zdolności manualnych i artystycznych pod okiem doświadczonych i kreatywnych opiekunów.

Sportowo

Wrotkarnia Rolling Wings

Modnie, aktywnie, niesztampowo – właśnie tak można przeżyć dziecięce urodziny w Rolling Wings. Wrotkarnia – nie tylko ze sprzętem, ale również muzyką, reflektorami i specjalną oprawą – okazuje się doskonałym miejscem na imprezę dla dorosłych i maluchów.

Ski Park

Uwaga – to jedyne tego typu miejsce w całym województwie. Sprawdź cennik urodzinowej rezerwacji dla dzieciaków poniżej 14. roku życia! To właśnie tu, w profesjonalnym, nowocześnie wyposażonym obiekcie można doskonalić technikę jazdy na nartach nawet w środku lata. Korzystają z tego profesjonaliści i amatorzy. Trudno się dziwić – przednia zabawa gwarantowana!

Big Wall

Wspinanie się po ściankach jest aktywnością nie tylko rozwijającą, ale również przełamującą lęki oraz dostarczającą bezpiecznej dawki adrenaliny. Skontaktuj się z ekipą Big Wall Szczecin, żeby zorganizować wyjątkowe, indywidualne urodziny dla najmłodszych. Jakby to ująć... będą chodzić po ścianach!

Elite Sport Club

Elite Sport Club specjalizuje się w organizacji imprez dziecięcych według bardzo różnorodnych, a przez to ciekawych, uniwersalnych konwencji. Impreza małych detektywów, piłkarzy, strzelców czy kosmitów? Sprawdź, o co chodzi!

Park Linowy Tarzania

Oto zabawa na świeżym powietrzu, którą pamięta się na długo. Dzieciaki świetnie radzą sobie w parkach linowych – często są znacznie odważniejsze niż dorośli! A na urodzinach w tym miejscu mogą spędzić czas także przy ognisku.

Akademicki Ośrodek Jeździecki

Na tej wyjątkowej imprezie urodzinowej mali goście mogą zwiedzić stajnie, nakarmić i wyczyścić konie, a także oprowadzić je po wybiegu lub spróbować swoich sił w jeździectwie.

Bawialnie

Uniwersalną propozycją zabawy urodzinowej jest wizyta w jednej ze szczecińskich bawialni – Power Land, Kids Arena, Nasto Klub Nastolatka, Bawialni Madagaskar czy Tęczowej Planecie. Sprawdź ceny i propozycje, wybierz idealne rozwiązanie!

Tak wiele ciekawych miejsc...

Z roku na rok rośnie liczba interesujących przestrzeni do dziecięcej aktywności, również w ramach imprez urodzinowych. Warto sprawdzić m.in.:

powróć

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj kupony rabatowe, dowiedz się pierwszy o aktualnych wydarzeniach, nowościach i promocjach. Dołącz do nas i korzystaj z wyjątkowych okazji!