powróć

Opublikowano - 10.09.2018

SmartFloor - co dwie interakcje, to nie jedna!

Podłoga interaktywna to klucz do wyobraźni dziecka. Pobudza, rozwija, uczy i aktywizuje poprzez ruch. SmartFloor to coś więcej – za pomocą specjalnego pisaka świetlnego możemy wykreować dosłownie wszystko. To jak zaczarowany ołówek, który w ręku dziecka daje mu nieograniczone możliwości zabawy i nauki.

 

 smartfloor

 

Ence, pence…pisak w ręce!

 

Standardowa podłoga interaktywna reaguje na ruch. Za pomocą rąk i nóg ingeruje w obraz, modyfikuje go, uzupełnia, krótko mówiąc – kreuje. Firma Mentor postanowiła wykorzystać multimedialny potencjał podłogi interaktywnej, tworząc produkt o jeszcze większych możliwościach. Tak powstał SmartFloor, którego innowacyjność polega na dwóch typach interakcji – za pomocą specjalnych pisaków interaktywnych oraz ruchu. Ta nowa forma sterowania to prawdziwa frajda dla dziecka, które samo wybiera, z jakiego poziomu interakcji chce w danym momencie skorzystać. 

 

 smartfloor dla dzieci

 

Dla każdego coś SmartFloorowego

 

SmartFloor posiada aplikacje, które zostały zebrane w poszczególne pakiety i pogrupowane według rodzaju interakcji, preferencji wiekowych i tematyki. Najmłodsi mogą wykazać się w zestawie 45 gier z serii „Mali odkrywcy”, który został opracowany z myślą o aktywizacji ruchowej i wspieraniu motoryki dziecka.. „W krainie kolorów” to zbiór ponad 100 zadań dla pisaków interaktywnych, które pobudzają kreatywność. Starsze dzieci mogą doskonalić pamięć oraz zdolność logicznego myślenia z pakietem „Rusz głową”, pełnym łamigłówek o różnych poziomach trudności. Natomiast amatorzy rozgrywek turniejowych z pewnością docenią możliwości zbioru „Kulkowo”, który stanowi ciekawą alternatywę dla klasycznych gier drużynowych.

 

   smartfloor dla dzieci      smartfloor dla dzieci      smartflor dla dzieci       smartfloor dla dzieci

 

Multi jest super

 

Szeroki wybór aplikacji to jedno, natomiast fakt, że w przypadku SmartFloor mowa o multiinterakcji daje produktowi niebywałą przewagę nad rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Jeśli dodać do tego takie zalety jak przyjazny, intuicyjny interfejs, odpowiednio skalibrowane, ciemne tło, które nie męczy wzroku dziecka czy możliwość pracy grupowej, otrzymujemy wielofunkcyjny, kompleksowy produkt, który ma realny, pozytywny wpływ na rozwój naszych pociech.  A o to przecież chodzi!

 

Więcej na:

www.smartfloor.edu.pl

www.mentorpolska.pl

www.facebook.com/SmartFloorEduPL/

powróć

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj kupony rabatowe, dowiedz się pierwszy o aktualnych wydarzeniach, nowościach i promocjach. Dołącz do nas i korzystaj z wyjątkowych okazji!