powróć

Opublikowano - 18.03.2017

Pomysł na urodziny w Szczecinie - jak i gdzie wyprawić przyjęcie dla dziecka

Każde dziecko marzy o tym, żeby jego urodziny choć raz zostały wyprawione w oryginalny, ciekawy sposób, który spodoba się także koleżankom i kolegom. Jesteś rodzicem przedszkolaka lub ucznia i nie masz pomysłu, gdzie zorganizować zabawę? Przedstawiamy listę najciekawszych miejsc w Szczecinie, w których warto dokonać rezerwacji.

 

 

Trafostacja Sztuki

Urodziny w Trafo to propozycja dla grupy maksymalnie 25 dzieci w wieku od 5 do 16 lat. Dwu godzinne warsztaty m.in. z rękodzieła obejmują zabawę i animację dostosowaną do wieku. Celem jest integracja i rozrywka poprzez pobudzenie kreatywności w działaniu.

Link: http://trafo.art/edukacja/urodziny-w-trafo/

Warsztatownia

W Warsztatowni znajdziesz aż 6 różnych pakietów urodzinowych, które obejmują m.in. zabawę w strefie relaksu, warsztaty w pracowni czy wizytę w pokoju zagadek. Oferta jest dostosowana do wieku, wielkości grupy oraz oczekiwań względem poczęstunku czy ceny za osobę.

Link: http://warsztatownia.info/urodziny/

 

 

Elite Sport Club

Wybierając Elite Sport Club w celu organizacji urodzin dla dziecka, możesz zdecydować się na wiele różnorodnych konwencji. Warianty strzelecki, detektywistyczny, kosmiczny, piłkarski czy disco gwarantują intensywną, radosną zabawę pod okiem doświadczonych animatorów.

Link: http://www.elitesportclub.pl/pl_oferta_dzieci_urodziny.html

Park Linowy Tarzania

Niezapomniane urodziny zorganizujesz także w Parku Linowym Tarzania, gdzie pod opieką profesjonalistów dzieci spróbują swoich sił na trasie linowej, a potem odpoczną przy ognisku.

Link: http://tarzania.pl/oferta/imprezy-urodzinowe/

Akademicki Ośrodek Jeździecki

W Akademickim Ośrodku Jeździeckim ZUT organizowane są jedyne w swoim rodzaju urodziny, które obejmują zwiedzanie stajni, karmienie i czyszczenie koni, a także oprowadzanie lub jazdę. Do tego ognisko, gry i zabawy. Aktywna propozycja dla maksymalnie 15 dzieci.

Link: http://www.aoj.zut.edu.pl/oferta/urodziny-dla-dzieci.html

Strefa Zabawy

Strefa Zabawy specjalizuje się w organizacji imprez urodzinowych oraz integracyjnych, a w ofercie dla najmłodszych znajdują się takie atrakcje jak nauka jazdy na elektrycznych deskorolkach, zabawa w kosmicznych kulach, rozrywka w ramach mini-festynu czy konkurencja w „olimpijskich” zawodach sportowych.

Link: http://www.strefa-zabawy.pl/index.php/oferta-imprez/oferta-dla-dzieci

 

 

Bawialnia Tęczowa Planeta

Sala zabaw dla dzieci Tęczowa Planeta została stworzona właśnie z myślą o takich okazjach jak urodziny dla większej grupy. Sprawdź dokładne warunki oferty i dopasuj poszczególne elementy do marzeń oraz oczekiwań swojego dziecka, wybierając konkretną salę i dostępne atrakcje.

Link: http://teczowaplaneta.pl/

Bawialnia Kraina Fantazji

W bawialni Kraina Fantazji możesz wybrać pakiet Mini, Midi lub Maxi w zależności od wielkości grupy. Dodatkowo warto sprawdzić firmowy zestaw urodzinowy, który dokupuje się osobno. Sala wyróżnia się bezpiecznym sprzętem i ciekawymi atrakcjami.

Link: http://krainafantazji.szczecin.pl/urodzinki/

Bajkolandia

Kolejną salą zabaw dla dzieci, którą warto poznać pod kątem organizacji urodzin, jest Bajkolandia, gdzie oferowane są pakiety Mini, Maxi oraz Fun. W przypadku większych grup jubilat otrzymuje salę na wyłączność, można także zarezerwować pomieszczenie z konsolami XBOX.

Link: http://www.bajkolandia-szczecin.pl/viewpage.php?page_id=3

 

 

Bim Bam Bom

W Centrum Edukacji i Rozwoju Bim Bam Bom można zorganizować urodziny według indywidualnego scenariusza, obejmującego aktywność fizyczną, zabawę, warsztaty, poczęstunek i aż dwugodzinną radość ze wspólnie spędzonego czasu.

Link: http://bim-bam-bom.pl/organizacja-urodzin/

Robótkowo.pl

Pracownia Robótkowo organizuje urodziny dla dzieci, w których główną atrakcją jest rozwój umiejętności manualnych i artystycznych. Po zakończeniu zabawy każdy gość wychodzi z własnoręcznie wykonanym przedmiotem.

Link: http://www.robótkowo.pl/urodziny.html

Czaruś i Kropka

Duet Czaruś i Kropka rozweselą każdą urodzinową ekipę! Clowni dojeżdżają pod wskazany adres i zapewniają kolorową, dwugodzinną zabawę m.in. z wykorzystaniem pokazów iluzji i sesją fotograficzną.

Link: http://urodziny.szczecin.pl/

Twórcza Cytrynka

W szczecińskiej manufakturze Twórcza Cytrynka urodziny są skupione przede wszystkim wokół jedzenia. Jubilat i goście biorą udział w warsztatach kulinarnych, ale istnieje także możliwość wyboru ćwiczeń plastycznych lub teatralnych.

Link: http://tworczacytrynka.pl/urodziny

Party Studio

Twoja córeczka i jej koleżanki mogą poczuć się jak prawdziwe gwiazdy lub księżniczki, gdy w ramach urodzin trafią na imprezę w Party Studio. Wybierzcie najciekawszy temat przewodni i zapewnijcie kosmiczne atrakcje.

Link: http://www.party-studio.pl/tematy-urodzin/

powróć

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj kupony rabatowe, dowiedz się pierwszy o aktualnych wydarzeniach, nowościach i promocjach. Dołącz do nas i korzystaj z wyjątkowych okazji!