x

SkiPark Szczecin

SkiPark Szczecin

TWARDOWSKIEGO 5, Szczecin

575392228

Strona WWW

Dostępność 24/7

Wystawiamy faktury VAT

Certyfikat ZoneKids

Wybierz i zarezerwuj usługę

Sprawdź wolne terminy by dokonać rezerwacji

Filmiki

jakość

cena

dostępność

bezpieczeństwo

atmosfera

5.0

jakość

cena

dostępność

bezpieczeństwo

atmosfera

Wnuczka wspinała się nawet na najtrudniejsze atrakcje
Bardzo ciekawy ośrodek

Janina

15.10.2019

5.0

jakość

cena

dostępność

bezpieczeństwo

atmosfera

Świetna sprawna zarówno dla dorosłych i dzieciaków

Dario

15.10.2019

5.0

jakość

cena

dostępność

bezpieczeństwo

atmosfera

Super atrakcja!

Ania

15.10.2019

Nauka jazdy na nartach/snowboardzie 70.00 zł / godzina
Nauka jazdy na nartach/snowboardzie
Wspinaczka kreatywna
Wspinaczka interaktywna
Organizacja urodzin
Imprezy firmowe/integracyjne
Eventy
Fitness na nartach
Sekcja narciarska
Sekcja snowboardowa
Sekcja wspinaczkowa

W ofercie ośrodka mamy do wyboru:

- naukę, szkolenie oraz przygotowania do sezonu w zakresie jazdy na nartach czy snowboardzie na dwóch całorocznych stokach Maxxtracks!!! Całość sprzętu, jak i wsparcie trenera wliczone jest w cenę biletu. Buty oraz kask można przynieść ze sobą, ale nart czy snowboardu już nie, ze względu na konieczność ich przystosowania do jazdy po specjalnej nawierzchni. Intensywność nauki oraz jej skuteczność potwierdzają 3 główne aspekty. Niekończąca się trasa stoku, co powoduje sporą ilość „wyszkolonych” kilometrów, olbrzymie lustro weneckie przed każdym stokiem umożliwiające obserwację a zarazem korekcję własnej sylwetki oraz bezcenne uwagi trenera, który w razie potrzeby wskakuje z nami na stok i pokazuje nam poprawną postawę czy technikę jazdy – tłumaczy Adrian Dering, menadżer Ski Park Szczecin

kreatywną wspinaczkę dla osób w każdym wieku, którą zapewniają pierwsze w Polsce ścianki wspinaczkowe Clip ‘n Climb, interaktywną sportową zabawę z Valo Climb oraz niekończącą się przygodę na ściance Everest!!! Mnogość wariantów i stopni trudności, daje możliwość wspinania się zarówno wprawionym w sporty wspinaczkowe, jak również początkującym i dzieciom. Valo Climb dodaje do tego sposób na fantastyczną podróż w świat multimedialnych doznań. Połączenie tradycyjnej ścianki wspinaczkowej z interaktywną platformą do gry.

Urodziny, eventy firmowe, spotkania integracyjne a także zajęcia szkolne i przedszkolne to kolejne atrakcje organizowane w Ski Park Szczecin. Specjalnie przygotowana strefa na poczęstunek i głośne „100 lat”, nowatorskie warsztaty, występy muzyczne lub pokazy barmańskie po sportowych atrakcjach, organizacja cateringu i dodatkowych atrakcji, to wszystko znajdą Państwo w ofercie Ski Park Szczecin. „Organizujemy przyjęcia urodzinowe zarówno dla grup 6 jak i 40 osobowych, natomiast spotkania firmowe czy specjalne warsztaty jesteśmy w stanie przygotować nawet dla 200 osób. Indywidualnie podchodzimy do każdej organizowanej imprezy i jesteśmy w stanie spełnić wymagania organizatorów” – tłumaczy menadżer Adrian Dering.

Napisz do tego usługodawcy